Zainteresowania

Moje zainteresowanie dietetyką zrodziło się z potrzeby uzdrowienia siebie. Na własnej skórze doświadczyłam skutki insulinooporności, niedoczynności tarczycy, oraz zespołu policystycznych jajników (PCOS). Od momentu diagnozy pierwszej z wykrytych u mnie chorób, moją pasją stało się zdobywanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i pomaganie osobom zmagającym się z podobnymi problemami, odchudzaniem i problemami związanymi z motywacją w utrzymaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

Wykształcenie

W marcu 2020 roku ukończyłam​ ​studia podyplomowe​ Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne SGGW w Warszawie na Wydziale Żywienia Człowieka. W tym roku akademickim przygotowuję się do obrony pracy magisterskiej na studiach w Łodzi – specjalizacja Dietetyka Kliniczna. W międzyczasie biorę udział w wielu konferencjach poświęconych odżywianiu i staram się być na bieżąco z publikacjami na temat zdrowego odżywiania. Obszarem mojego​ ​​zainteresowania ​jest wpływ diety na choroby powiązane z układem hormonalnym, choroby zaliczane do zespołu metabolicznego, choroby tarczycy, ​płodność i starzenie.

O mnie

Prywatnie jestem mamą 1,5 rocznej Hanki, uwielbiam śpiewać, gotować, cenię sobie czas spędzony z rodziną a także kontakt z naturą. Dbam o to, aby znaleźć czas na treningi i bieganie, ale także zostawiam miejsce na odpoczynek i sen. Nie jest to łatwe obecnie przy ząbkowaniu mojej córki, ale staram się zachować odpowiednie proporcje i zdrowy rozsądek w każdym działaniu.

Chcesz zobaczyć jakie usługi świadczę?

Konsultacje dietetyczne online, przygotowanie jadłospisów, pakiety spotkania + jadłospisy

Skontaktuj się ze mną!

    Zapraszam do kontaktu

    Nie odkładaj spraw związanych ze zdrowiem na później, zadzwoń lub napisz